Mamak dershane fiyatları | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Mamak dershane fiyatları

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Mamak dershane fiyatları

13.05.2019       709      


Mamak dershane fiyatları

Mamak dershane fiyatları

Mamak dershane fiyatları; Mamak bölgesi için değerlendirildiğinde, kurumlar arası farklardan kaynaklı olarak farklı rakamlarla ifade edilir. Dershane ücretleri genel anlamda birbirinden bağımsız olarak, sadece kurumun öngördüğü ücretler olarak değerlendirilir. Bu konuda devlet tarafından belirlenen taban ve tavan fiyat aralığı olmadığından tamamen kontrol dışı bir konu olduğu söylenebilir. Zaten bu denetimsizlik ve kurumlar arası fiyat karmaşası nedeni ile bir dönem dershane ücretleri tamamen kontrolden çıkmış ve MEB çözümü ancak dershaneleri kapatmakta bulmuştu. Fakat bu sektördeki ihtiyaç karşılıksız kaldığından; özellikle ebeveynler ve öğrenciler duruma fazlasıyla tepki göstermiş, sonuç olarak da özel öğretim kursları adı altında eğitim desteği verilmeye devam edilmişti. Bu kurumlar işleyiş açısından dershanelerden oldukça farklıydı. Fakat bunda da bir istikrar sağlanamamış ve dershaneler yeniden hayata geçirilmişti. 

Mamakta dershaneler

Son dönemde yine dershanelerin kapatılacağı haberleri özellikle ebeveynlerin gündemine oturmuş, bu konuda kaygılı bir bekleyiş başlamış ama bir sonuca ulaşılamamıştı. Şu anda Mamaktaki Dershaneler de dâhil olmak üzere tüm dershaneler önümüzdeki öğretim yılı ve yaz kursları için kayıt almaya devam etmektedir. Dershaneler konusundaki bu istikrarsızlık maalesef ki birçok açıdan velilerin lehine sonuçlanmıştır. Bu alandaki zorunlu ihtiyacı gören bazı fırsatçı kurumlar fiyatlarını daha da kabartarak bu durumu maddi kazanç anlamında fırsata çevirmişlerdir yazık ki. Tabi burada sözünü ettiğimiz kurumlar kesinlikle Mamak Dershaneleri gibi idealist kurumlar değildir. Bu kurumlar aslında eğitimi ya da bireylerin geleceğini önemsemeyen, tek işleyiş gayesi daha fazla maddi gelir elde etmek olan, dershane değil ticarethanelerdir. Tüm bu kurumlara inat, eğitimi misyon edinmiş, topluma ve bireylere karşı sorumluluklarının bilincinde olan çok kaliteli dershanelerimiz neyse ki sayıca çok daha fazladır. Mamaktaki eğitim kalitesi ile kendini kanıtlamış kurumlar tarafından; Mamak dershane fiyatları bölge halkının karşılayabileceği seviyelerde tutulmaya gayret edilmektedir. Tüm ihtiyaç duyan öğrencilerin bu kaliteli eğitimden yararlanabilmesini kolaylaştırmak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlayabilmek adına Mamak dershane fiyatları üzerinden kampanyalar, indirimler ve taksitlendirme gibi ödeme seçenekleri sunan Mamak dershaneleri bu anlamda da halkın takdirini toplamış, toplumsal misyonunun bilincinde kurumlardır.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Mamak kurs

Mamak kurs

Mamak kurs seçenekleri kapsamında eğitim alarak; hayata daha güçlü, daha donanımlı hazırlanan yüzlerce birey bulunmaktadır. Mamaktaki kurslar sayı ...

← Devamını Oku

Mamak Şube

Mamak Özel Anadolu Lisesi

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.