HEMEN BAŞVUR Kuruluş İlkelerimiz | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Kuruluş İlkelerimizKuruluş İlkelerimiz

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Kurum olarak öğrencileri kazanmaya, öğrencilerin hedeflerine ulaşarak mutlu ve refah içinde yaşamasına yardımcı olarak en iyi eğitim ile en iyi yerlere gelmesini hedeflemekteyiz. İlke ve değerlerimiz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, vatana ve millete yarar sağlayacak, sorumluluk alabilen, ahlaklı ve çalışkan bireyler yetiştirmektir. İlke ve hedeflerimiz doğrultusunda etkili ve tecrübeli öğretmen kadromuz, sağlam yapılarımız, personellerimiz ve yetkililerimiz ile eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimize bilgiyi hazır olarak vermek ve öğrencilerimiz ezbere yöneltmekten uzak, bilgiyi kendilerinin öğrenecek ve bilgiye ulaşarak daha kalıcı öğrenmelerinin oluşmasını sağlamaktayız.

Bir çok kurum öğrencileri sadece derslerde başarılı olmaları ya da sınavlar yüksek puanlar alarak hem iyi okul kazanmalarını hem de kendi isimlerini duyurmayı hedeflemektedir. İster özel okul ister devlet okulu olsun bu tür amacı olan bir çok eğitim kurumu bulunmaktadır. Ancak bizim asıl hedefimiz öğrenciyi kazanmak ve öğrencinin en kaliteli eğitimi alarak kendisi geliştirmesini sağlamaktır.

Kurum olarak hiçbir öğrenci arasında ayrım yapmadan öğrencilerimiz ilgi yetenekleri doğrulusunda eğitim imkanı sunmanın yanı sıra, öğrencilerimizin eksik kaldığı noktalarda takviye dersler ile öğrencimizi desteklemekte ve eksilerini gidermeye çalışmaktayız. Tam anlamı ile verim alabilmeleri adına farklı ders teknikleri ve yöntemler kullanarak derslerimiz işlemekteyiz. Öğretmenlerimiz hedefleri öğrencilerin derslerden sıkılmadan, eğlenceli vakit geçirerek derslere etkin katılımlarını sağlamaktır. Derslerde kullandığımız yöntemler en güncel yöntemler olup öğrenciyi destekleyen, öğrenmesine katkıda bulunan yöntemlerdir. Öğrencinin zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan bu yöntemler hem yöneticilerimiz hem de eğitimcilerimiz tarafından özellikle araştırılarak programlara dahil edilmektedir.

Tüm öğrencilerimize eşit şartlarda eğitim imkanı sunan kurumumuz, ahlaklı bir eğitim anlayışı içerisinde Türkiye’nin tüm illerinde eğitim vermek amacında olan bir kurumdur. Sunduğu eğitimi Türkiye’nin tüm alanındaki öğrencilere verebilmek adına kurumumuzu her ilde açmayı ve hizmet vermeyi amaçlamaktayız. İlke ve değerlerimiz doğrultusunda ahlaklı bir eğitim anlayışını benimseyen kurumumuz öğrencilerimize her türlü desteği ve yardımı sunmaktadır. Sadece derslerinde yardımcı olmanın yanı sıra kişisel ve ailevi problemlerinde hem öğrenciye hem de anne ve babalara olabildiğinde yardımcı olmaya ve yanlarında bulunmaya çalışmaktadır.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Misyon

Misyon

Ortadoğulular zengin ve çeşitlendirilmiş bir eğitim programı ile ülke ve dünya koşullarına uyum sağlayan, öz saygısı güçlü, problem çözme ve karar ...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.