butik dershane

Butik Dershane; Her insan özel, tek ve biriciktir.bu yüzden de bunu hissetmek ister. Hem de hayatının her alanında. Eğitim için insanların büyük çoğunluğu öncellikle büyük şehirleri tercih ediyor. Büyük şehirlerdeki imkan daha fazla.özellikle Başkent Ankara bu anlamda çok öne çıkmaktadır. Her anlamda kendini değerli hissetmek isteyen insan elbette eğitim alanında da bunu talep edecektir.Taleplerinin büyük çoğunluğunu ise Kızılaydaki butik dershanelerde bulacak. Kızılayda bulunan Ortadoğulular butik dersanesi kişiye özel programlar hazırlayarak hizmet vermektedir.

Kişiye özel plan, kişiye uygun koçluk, danışmanlık ve rehberlik sunarak birçok anında yanında olmaktadır. Oldukça zor bir süreç olan sınav dönemi boyunca öğrencinin her zorlandığını hissettiği anda imdadına koşan hocalara sahip olan kızılaydaki butik dershaneler, öğrencinin kendini hep tam hissetmesini sağlamayı hedeflemektedir. Anne babanında yükü çok ağırlaşmaktadır bu sınav sürecinde. Kızılaydaki butik dershaneler velilerinde sorumluluklarını azaltmakta ve onlara da destek olmaktadır.

Butik Dershane

Butik dershane genel olarak 4 ila 8 kişilik sınıflarda öğrencilerin öğrenim seviyelerine göre birebir ilginin olduğu kişiye özel hazırlanan özel çalışma programları sayesinde öğrencilerin başarı oranlarını artırmak amacı ile açılan butik eğitim kurumlarıdır. Her öğrencinin öğrenim düzeyi, öğrenim için kendine ayırması gereken süre farklıdır . Sınıf mevcudunun fazla olduğu sınıflarda zaman yönetimi yapmak hem öğrenci hem de öğretmen açısından zordur .

Az sınav mevcudunun olduğu butik dershane sınıfların da öğretmenler öğrencilere daha çok vakit ayırabilmektedir . Dolayısıyla öğrencinin öğrenim kalitesi , verimliliği ve başarısı da artar . Butik dershanelerde sınıf mevcudunun az olması nedeniyle yapılan deneme sınavları sonrasında öğrencilerin eksikleri tespit edilip onlara özel ek derslerle ve çalışma programlarıyla eksiklerinin tamamen kapatılması hedeflenir . Öğrenci takibinin yapılması diğer dershanelere göre daha kolaydır . Diğer dershanelere göre ders programları daha yoğun ve tamamen eksikleri kapatmaya yönelik olduğu için başarı oranları daha yüksektir . Sıkı öğrenci takibi de başarılarında büyün önem taşımaktadır.

Butik Dershane Avantajları

Son zamanlarda karşımıza pek çok butik dershane çıkmaktadır. Peki butik dershane nedir? Amacı bireysel eğitimin önemini vurgulayan bu tip eğitim merkezleri 5-8 kişi arası sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlamaktadır. Devlet okulları tipinde dershanelerinin yanında alternatif, öğrenci merkezli eğitimin amaçlandığı eğitim öğretim merkezleridir. Özel ders gibi geçen dersler sayesinde öğrencinin dikkatinin sadece konuya odaklanmaları sağlanır. Sorusu veya anlamadığı konularda anında yanıt
alabilir. Diğer dershane çeşitlerine göre daha verimli bir eğitim alınır. Bu hususta sadece butik dershane olması önemli değildir. Butik dershane seçimi de önemlidir.

Uzman kadrolu, güler yüzlü bir eğitim alabileceğiz bir butik dershane de eğitim almak için alternetifleri iyi değerlendirmek gerekir. Ortadoğulular Butik Dershane olarak verdiğimiz butik dershane hizmetiyle öğrencinin karşısında iyi bir alternatif oluşturuyoruz. Ankara butik dershane olarak 6-8 kişilik sınıflarda verdiğimiz eğitim ve öğretim vermekteyiz. Alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesi öğrencilerimiz için en büyük avantajlardan biridir. Ankara butik derhanesi olarak sunduğumuz kaliteli eğitimin yanında aile sıcaklığında ki dershane ortamıyla öğrenci kendi evinde ders çalışıyormuş gibi hissetmektedir. Bu sebeple dersler daha verimli geçmektedir.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmekteyiz. Bizim için öğrencilerimizin her anı değerlidir. Butik dershane mantığıyla ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etütlerle beraber öğrencilerin sorularını ve eksik konularını tamamlamalarını sağlarız.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak hafta içi belli saatler aralığında gerçekleşen soru çözüm saatleride öğrencilerimizin avantajına olan bir durumdur. Her derse verilen sınıflarda hocalar yer alır. Öğrenci istediği hocaya takılı kaldığı veya çözemediği sorulara yanıt bulabilirler. Bu da butik dershanenin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Ankara butik dershaneleri arasında 16 yıldır süregelen eğitim anlayışımız sayesinde ilk sıralara gelmemizi sağlamaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak verdiğimiz butik dershane hizmeti ile özel ders niteliğinde işlenen derslerle başarıyı gelin birlikte garantileyelim.

Butik Dershane Fiyatları

Günümüzde sınav sisteminin giderek zor bir hal alması gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebepten dolayı eğitimde destek şart haline gelmiştir. Öğrencinin gerekli eğitim desteğini aldığı takdirde hakettiği başarıya ulaştığını görmekteyiz. Veliler ise çocuklarının zorlu sınav senelerinde hem maddi hem de manevi destekle öğrencinin yanında yer almaktadır. Çocuklarının en iyi şekilde eğitimlerini tamalamalarını isteyen veliler devlet okullarının yanında dershanelerin yolunu tutmaktadır. Bu etapta günümüz avantajlarından biri karşılarına çıkmaktadır. Çevremize baktığımızda birçok dershanenin yer aldığını görmekteyiz. Çeşitliliğin bu kadar olması ile beraber fiyat olarak da çeşitlilik göstermesi gözden kaçınılmaz bir gerçektir.

Günümüzde normal dershanelerin fiyatları aşağı yukarı aynı paralelde ilerlerken butik dershanelerin fiyatları daha yüksektir. Peki neden butik dershanelerin fiyatları bu kadar yüksek ? diye birçok soru karşımıza çıkmaktadır. Gelin bu soruya yanıt arayalım. Butik Dershaneler diğer dershanelere göre daha az öğrenci kapasitesi olan dershanelerdir. Sınıf sayıları 5-8 arası değişen sınıflarda özğrenciler özel ders alıyormuş gibi ders süreci geçirmektedirler. Butik dershanelerde öğrenci odaklı olan eğitim ile beraber öğretmenler ve idareciler her öğrenci ile birebir ilgilenmektedir. Butik Dershaneler genel olarak bir binayı değil bir binanın birkaç katını kaplayan eğitim kurumlarıdır.

Öğrenci sayısının az olması ise hem öğrenciler hem de kurum için büyük avantajdır. Öğrencilerin başarı oranları daha yüksektir. Bu sebeplerden ötürü fiyat olarak diğer dershanelerden daha yüksek fiyat talep etmektedirler. Butik dershaneler sağladıkları eğitimle beraber semt olarakta farklılık gösterebilirler. Türkiye’nin başkenti Ankara’da bu hususta birçok butik dershane yer almaktadır. Butik dershane Ankara dediğimizde karşımıza pek çok dershane çıkmaktadır. Bunun sebebi ise Ankara eğitim ve iş göçü olan metropol bir şehirdir. Ankara’da da semt semt olarak dershane fiyatlarının değiştiğini görmekteyiz.

Ümitköy, çayyolu, yaşamkent, yenimahalle ve çankaya gibi semtlerde diğer dershanelere göre butik dershane fiyatları daha yüksek olduğunu görmekteyiz. Bunun sebebi ise semtlerin merkezi yerler olması veya modern kentleşme sürecinde ki kentler olmasıdır. Butik dershane fiyatlarının bu kadar yüksek fiyat istemesi velilerin gözünü istemsiz bir şekilde korkutmaktadır. Fakat veliler çoçuklarının eğitiminden geri kalmaması ve en iyi şekilde eğitimlerini tamamlamaları adına bütün maddi zorluklara göğüs germektedir. Velilerin bu hususta iyi araştırması gerekir. Hem kaliteli eğitim alabilecekleri hem de uygun fiyatta olan bir kurum bulmaları gerekir. Seçenekleri iyi değerlendirerek en doğru tercihi yapmalılardır.

Ankara Butik Dershanesi 2002’den beri sizlerle

Ankara butik dershanesi olarak 2002’den bu yana eğitim öğretim sektörünün içinde bulunmaktayız. Bulunduğumuz bu süreç içerisinde ilk olarak butik dershane olarak hizmet veren Ankara butik derskanesi ilerleyen yıllarda gösterdiği başarının sayesinde bünyesine diğer dershane formatınıyla beraber, temel lise ve yabancı dil kurslarını dahil etmiştir. İlk yıllarda gösterdiği başarıyı devamında bünyemize dahil ettirdiğimiz temel lise ve yabancı dil kursları ile başarımızı tüm Ankara dershanecilik
sektöründe kanıtlamış olduk.

Ankara butik dershanesinin öğrencilerine sağladığı fırsatları sıralayacak olursak öncelikle düzenli olarak değişen sınav sistemine ayak uyduran güncel bir eğitim yuvasıdır. Beraberinde alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuz, rehberlik servisimiz, eğitim koçlarımız ve psikologlarımız ile öğrencilerimizin sınava hazırlandığı süreçte en büyük destekçileri olma yolunda eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara butik dershanesi içerisinde yer alan
öğrencilere verilen yeni sınav sistemine uygun zengin kaynaklarla beraber öğrenciler sınava en uygun biçimde hazırlanmaktadır. Bireysel etüt kolaylıkları, butik eğitim anlayışımız, yarıyıl ve yaz kampları ile öğrencilerimiz dolu dolu bir eğitim öğretim süreci imkanı sunmaktayız. Kurumumuz Ankara’nın merkezi Kızılay’da Atatürk bulvarında eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunun yanında karanfil sokakta da bir diğer şubemiz yer almaktadır.

Ankara butik dershane olarak sağladığımız sayısız
imkanlar ve konumumuz nedeniyle veliler ve öğrenciler istemsiz olarak yüksek bir ücret talep ettiğimizi düşünmektedir. Fakat sanılanın aksine talep ettiğimiz ücretler çok daha uygundur. Bunun sebebi ise kurumu bir ticarethane olarak değil eğitim öğretim kurumu olarak gördüğümüzden dolayıdır. Ankara butik dershanesini diğer dershanelerden ayıran en büyük farklardan biri budur. Öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda elde edeceği başarılar bizim için fiyattan daha önce gelmektedir.

Ankara Butik Dershane olarak verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında sağladığımız uygun fiyatların yanında velilerimize ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Yaptığımız taksitler velilerimizin bütçelerine göre aylara bölünebilme imkanı vardır. Böylelikle aileler çoçuklarının eğitimi açısından hem doğru karar verirken hem de bütçelerini zorlayıp sıkıntıya girmemiş olurlar. Ankara Butik Dershanesi olarak verdiğimiz kaliteli eğitimle beraber öğrencileri uygun fiyatlarla da velilerimizi düşündüğümüzün en büyük götergesidir.

Butik Dershane Ücretleri

2018 verilerine bakıldığında Türkiye de bulunan öğrenci nüfusu 25,5 milyona yaklaşmıştır. Bu sayılarına bakıldığında 143 ülkenin nüfusunu geride bıraktığı görülmektedir . Yani Türkiye’deki öğrenci sayısı çoğu ülkenin nüfusunda bile daha fazladır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel okullarda toplam 17 milyon 749 bin 876 öğrenci eğitim almaktadır. Bunun yanı sıra yüksek öğrenim kurumlarında ise 7 milyon 560 bin öğrenci eğitim hayatına devam ediyor. Bu sayıların içerisinde sadece Türk vatandaşları yer almamaktadır. Bir çok ülkeden eğitim kalitesinin iyi olduğu ve öğrenciler için daha uygun şartlar yer aldığı için Türkiye de eğitim almak için buraya yerleşmektedirler. Türkiye de eğitimde bir çok sınav uygulanmaktadır.

2018 itibari ile yine liseye geçişte ve üniversiteye geçişte uygulanan sınavlarda değişiklikler yaşanmıştır. Liseye geçiş sınavı olan TEOG sınavı yerine MYS yani Mahalli Yerleştirme Sistemi gelmiştir. Üniversiteye geçiş sınavı olan YGS ve LYS yerine YKS yani Yükseköğretim Kurumları Sınavı gelmiştir. Bir çok sene değişiklik gösteren bu sınavları ile öğrenci baş edebilmek için Dershanelerde ve etüt merkezlerinden yani butik dershanelerden destek almaktadırlar. Okullarda verile eğitim sınava yönelik olmadığı için dershaneler her geçen gün daha çok tercih edilmektedir.

Her bütçeye uygun dershane bulunmaktadır. Ancak butik dershaneler normal dershanelere oranla daha yüksek ücretlidir. Butik dershane ücretleri konusunda dershane ve butik dershane ücretlerini incelediğimizde normal dershanelerin fiyatları 3 bin TL ile 15 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Butik dershane ve etüt merkezlerinin fiyatları ise 5 in ile 20 bin arasında değişmektedir. Lise ve üniversite sınavlarında yardımcı olan dershanelerin fiyatları KPSS eğitimi veren dershanelere nazaran daha fazladır. Bir KPSS öğrencisi için kursların fiyat aralığı 2 bin 500 TL ile 5 bin TL arasındadır. Butik dershane ücretleri şehirden şehre farklılık gösterdiği gibi semtler arasında da büyük farklılıklara yaşanmaktadır.

Daha lüks olan semtlerde dershanelerin ücretleri daha fazla olmaktadır. Ancak geneline bakıldığında vermiş olduğumuz fiyat aralıkları içerisinde yer almaktadır. Önemli olan pahalı dershanelere gitmek değildir. İnanların çoğu pahalı olduğu için her şeyin daha iyi ve kaliteli olduğunu düşünür ancak böyle değildir. Kendinizi rahat hissettiğiniz, İyi bir kadroya sahip olan dershane sizin için en uygun olan dershanedir. Bugün sizlere Butik Dershane Ücretleri konusunda bilgi vermeye çalıştım . Bir sonraki yazımda sizlere Ankara Butik Dershane Ücretleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Butik dershane ücretleri hakkında

Butik dershane ücretleri kurumlara göre farklılık göstermektedir. Butik dershane ; sınıf mevcudu 4 ila 8 kişi arasında olan, öğrencilerin öğrenme düzeyine göre ve kişiye özel programlar uygulayabilen, öğrencilerin maksimum başarıya ulaşmalarını hedefleyen eğitim kurumlarıdır. Butik dershanelerde sınıf mevcudunun az olması sebebi ile eğitmen öğrencilerle sınıf içerisinde birebir şekilde ilgilenebilmektedir.

Butik dershanelerde başarı oranı nedir?

Öğrencilerin eksiklerinin kapatılabilmesi ve anlamadığı konuların üzerinden geçilebilmesi adına butik dershaneler büyük avantaj sağlarlar. Aileler dershane araştırması yaparken öncelikli olarak butik dershane araştırmasına girerler. Daha sonra normal dershanelere yönelirler. Bunun en büyük sebebi sınıf mevcudunun az olmasıdır. Butik dershanelerde eğitim programları diğer dershanelere göre daha yoğun olur.

Öğrenci sayısının az olması sayesinde öğretmenler, öğrencilere daha fazla zaman ayırabilirler. Bir diğer özelliği de butik dershanelerin alanında uzman eğitmenler ile çalışmasıdır. Tecrübeli ve alanında uzman olan bu eğitmenler öğrencilerle hem birebir ilgilenip konu eksiklerini kapatırlar hem de çözemedikleri sorularda öğrencilere destek olurlar. Ayrıca öğrencilerin takip sistemi fazlaca disiplinli olur. Öğrencilerin gerek devamsızlıkları, gerekse ödev takibi sıkı bir şekilde yapılır. Öğrencilerden maksimum verimin alınabilmesi adına önemli noktalardan biri de budur.

Ders programlarının yanı sıra öğrenciler konu eksikleri ve çözemedikleri sorular için ek ders talebinde bulunabilirler. Ayrıca butik dershanelerde rehberlik öğretmenleri öğrencilerin yakından takibini yaparak gerekli gördüğü takdirde öğrenciye uygun çalışma programı hazırlayabilirler. Motivasyonu düşen ya da çalışmayı bırakan öğrencilere danışmanlık yaparak psikolojik olarak da destek olurlar. Bazı butik dershanelerde rehberlik öğrencileri haricinde öğrenci koçları ya da psikologlarda çalışırlar. Öğrencilerin sınav stresi ile baş edebilmesi, dikkat dağınıklığı ya da motivasyon problemleri gibi konularda da öğrencilere destek olarak akademik ve de psikolojik olarak öğrencilerin sınavda başarılı olma durumları bir adım ileriye götürülür.

Neden Butik Dershane?

Günümüzde eğitim sisteminde öğrenci ve ebeveyn üzerindeki yük arttı. Okullarda alınan eğitimler yeterli gelmemeye başladı. Bunun en büyük sebebi her öğrenciye aynı şekilde eğitim verilmesidir. Ancak her
öğrenci aynı seviyede değildir. Aynı seviyede olmayı bir kenara bırakalım aynı ilgilere de sahip değildir. Bu ihtiyaçların değişmesi butik dershane ihtiyacı doğuruyor. Dershanemiz bu ihtiyaçların farkında ve çözüm odaklı bir sisteme sahiptir.

Eğitim Anlayışımız

1.Öğrenciye Yönelik Eğitim

Öğrencilerimiz aramıza katıldıktan sonra yaptığımız testler ile öğrencimizin yeterliliklerini ve eksiklerini
ölçüyoruz. Analizden sonra özel olarak nasıl bir desteğe ihtiyacı varsa o alanda destekliyoruz. Her öğrencimize dershanemizdeki tek öğrencimiz gibi yaklaşıyoruz. Sınıflarımızdaki öğrenci sayısını her
zaman olması gerektiği kadar tutuyoruz. Her öğrencimize eşit miktarda ilgi gösteriyoruz. En çok önem verdiğimiz konulardan birisi ise sınıflarımızın düzenliliğidir. Aynı seviyedeki öğrencilerin bir arada bulunması ile öğrenme kolaylaşmaktadır.

2.Öğretmen Kadrosunun Yeterliliği ve Kalitesi

Öğrenci merkezli, iletişimi güçlü, işini seven, gelişime açık öğretmenlerimizi kadromuzda bulunduruyoruz.
Öğretmen kadromuzda öğrencilerimiz ile yeterli seviyede ilgilenebilecek sayıda öğretmen bulunduruyoruz. Öğretmenlerimiz her zaman ulaşılabilirdir. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm
üretmeleri gurur duyduğumuz özelliklerimizden biridir. Ekip arkadaşlarımız sürekli olarak sistem değişikliklerine göre kendilerini geliştirirler. Bu şekilde her zaman kalitesi yüksek bir eğitim verirler.

3.Birebir Dersler ve Etütler

Butik dershane olmanın en önemli ayrıcalıklarından biri ise öğrencilerimiz ile birebir olarak
ilgilenmememizdir. Öğrencilerimiz ihtiyaçlarına göre birebir ders talep edebilirler. Dershanemiz içinde
düzenlediğimiz etütlere katılabilir, dersleri pekiştirme fırsatı bulabilirler.

4. Psikolojik Danışmanlık

Eğitim hayatında başarının en önemli hayatı güçlü bir psikolojiye sahip olmaktır. Öğrenciler psikolojik olarak kolayca yara alabilmektedir. Kadromuzda bulunan işinde uzman psikolojik danışmanımız ile
öğrencilerimizi ihtiyaç duydukları noktalarda destekliyoruz.

5. Öğrenci ve Veliyle İletişim

En önemli özelliklerimizden biri de çözüm odaklı olmaktır.. Öğrencilerimizin ve velilerimizin yaşadığı sorunlara diyalog kurarak ve çözüm üretmeye odaklanarak cevap veriyoruz. Velilerimize öğrencilerimiz
hakkında tarafsız ve şeffaf bilgiler veriyoruz. Bu yolla sürecin içerisinde var olmalarına destek sağlıyoruz. Butik dershane olmanın getirdiği özgürlükle güçlü bir iletişim sistemi kuruyoruz. Çözüm odaklı, öz güveni yüksek, gelişime açık bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

İlginizi çekebilir: Mutlukent Dershane | En İyi Mutlukent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
icra avukatı ankara ingilizce kursu türkiyenin en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat