HEMEN BAŞVUR Butik dershane ücretleri | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Butik dershane ücretleri

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Butik dershane ücretleri


Butik dershane ücretleri

Butik dershane ücretleri kurumlara göre farklılık göstermektedir. Butik dershane ; sınıf mevcudu 4 ila 8 kişi arasında olan, öğrencilerin öğrenme düzeyine göre ve kişiye özel programlar uygulayabilen, öğrencilerin maksimum başarıya ulaşmalarını hedefleyen eğitim kurumlarıdır. Butik dershanelerde sınıf mevcudunun az olması sebebi ile eğitmen öğrencilerle sınıf içerisinde birebir şekilde ilgilenebilmektedir.

Butik dershanelerde başarı oranı nedir?

Öğrencilerin eksiklerinin kapatılabilmesi ve anlamadığı konuların üzerinden geçilebilmesi adına butik dershaneler büyük avantaj sağlarlar. Aileler dershane araştırması yaparken öncelikli olarak butik dershane araştırmasına girerler. Daha sonra normal dershanelere yönelirler. Bunun en büyük sebebi sınıf mevcudunun az olmasıdır. Butik dershanelerde eğitim programları diğer dershanelere göre daha yoğun olur.

Öğrenci sayısının az olması sayesinde öğretmenler, öğrencilere daha fazla zaman ayırabilirler. Bir diğer özelliği de butik dershanelerin alanında uzman eğitmenler ile çalışmasıdır. Tecrübeli ve alanında uzman olan bu eğitmenler öğrencilerle hem birebir ilgilenip konu eksiklerini kapatırlar hem de çözemedikleri sorularda öğrencilere destek olurlar. Ayrıca öğrencilerin takip sistemi fazlaca disiplinli olur. Öğrencilerin gerek devamsızlıkları, gerekse ödev takibi sıkı bir şekilde yapılır. Öğrencilerden maksimum verimin alınabilmesi adına önemli noktalardan biri de budur.

Ders programlarının yanı sıra öğrenciler konu eksikleri ve çözemedikleri sorular için ek ders talebinde bulunabilirler. Ayrıca butik dershanelerde rehberlik öğretmenleri öğrencilerin yakından takibini yaparak gerekli gördüğü takdirde öğrenciye uygun çalışma programı hazırlayabilirler. Motivasyonu düşen ya da çalışmayı bırakan öğrencilere danışmanlık yaparak psikolojik olarak da destek olurlar. Bazı butik dershanelerde rehberlik öğrencileri haricinde öğrenci koçları ya da psikologlarda çalışırlar. Öğrencilerin sınav stresi ile baş edebilmesi, dikkat dağınıklığı ya da motivasyon problemleri gibi konularda da öğrencilere destek olarak akademik ve de psikolojik olarak öğrencilerin sınavda başarılı olma durumları bir adım ileriye götürülür.

Ankara butik dershane açısından geniş yelpazeli bir ilimizdir. Butik dershane ücretleri aslında dershanenin bulunduğu şehre ve hatta semte göre bile değişmektedir. Genel olarak 10.000  TL ve üzeri fiyatlarda olan bu dershaneler, daha önce de bahsettiğimiz gibi bulunduğu semt ya da şehre göre 10.000 TL ile 50.000 TL fiyat aralığında değişmektedir.  Butik dershanelerdeki fiyat farkının bu kadar değişken olması dershanedeki sunulan hizmetler, alınan ders sayısı, ek ders imkanları, öğretmenlerin tecrübesi, öğretmen sayısı, konumu ve dershanenin fiziki şartları ile de doğru orantılıdır.

Bu yazımızda size Butik Dershane Ücretleri  hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bir sonraki yazımız da Ankara dershane önerisi hakkında sizlere b

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaranın En İyi Butik Dershanesi

Ankaranın En İyi Butik Dershanesi

Ankara’nın kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte yapılan araştırmalar, bölgedeki yerleşmelerin insanlık tarihi kadar eski olduğunu, böl...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.