Ankara sayısal özel öğretim kursu | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ankara sayısal özel öğretim kursu

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara sayısal özel öğretim kursu

31.01.2019       578      


Ankara sayısal özel öğretim kursu

Bizler Ankara sayısal özel öğretim kursu olarak öğrencilerimizin hepsiyle tek tek ilgilenerek, başarı oranlarını kursa kayıt yaptırarak öğrencilerimiz arasına girdikleri ilk andan, sınavda gösterecekleri performansa kadar her gün her saniye hızla artırarak o gün geldiğinde sınavda gösterebilecekleri performans ve başarının maksimum seviyede olmasını hedeflemekteyiz. Bizim için başarı anlayışı, her öğrencinin memnuniyeti, gelişimi ve hedeflerine ulaştığını görebilmektir. Kurum olarak bir öğretim döneminde sağlamış olduğumuz başarı, kaç öğrencimizin hedeflerine ulaşabildiğiyle ölçülmektedir.  

Öğrencilerimize özel olarak sunduğumuz öğretim hizmetinin dışında uzman kişilerce oluşturulmuş, aktif, konunun hakimi ve günceli takip eden bir rehberlik servisimiz bulunmaktadır. Bu rehberlik servisi öğrencilere sınav öncesi ve sınav sonrası özellikle psikolojik destek sağlamakta, sınavla ve yapılacak tercihlerle ilgili olarak destek sağlamaktadır. Ders saatleri dışında kalan zamanda öğrencilere birebir ders ve destek imkanı sunmakta olan Ankara sayısal özel öğretim kursu bu sayede öğrencilerin anlayamadıkları ya da kendilerini eksik buldukları konularda gelişim için fırsat sunmaktadır. Öğrencilerin hepsi, her daim takip edilmekte, devam, gelişim ve öğrenme süreçleri incelenmekte ve bu sayede kaydettikleri gelişim izlenerek öğrencilere kendileri ile ilgili oluşturulan çizelgeler ile durumları izah edilmekte ve kendi performansları izletilmektedir.

Ankara Sayısal Özel Öğretim Kursunun Farkı Nedir?

Bu konuda eğitim hizmeti sağlayan özel öğretim kursları içerisindeki en iyilerden biri olan Ankara sayısal özel öğretim kursu konusunda uzman danışmanlar eşliğinde mesleki rehberlik, eğitsel rehberlik, yönlendirme ve psikolojik danışmanlık gibi birimleriyle öğrencilerin tüm sorunlarına akılcı, pratik, bilimsel ve huzur verici çözümler sağlamaktadır. Öğrencileri sadece bilgi yüklenecek birer makine olarak görmeyen öğretim kurumumuz, bu kısa dönem içerisinde yapılacak olan hızlı yükleme ve sınav günü yaklaştıkça oluşacak baskı nedenli stres ile öğrencilerde oluşabilecek psikolojik sorunları ve akıl bulanıklıklarını göz önünde bulundurarak çok önemli olan bu konuda da kendilerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Öğrencilerine kişiye özel eğitim, rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunan kursumuz, kaliteli bir eğitimin huzurlu ve mutlu öğrenciler için başarı sağlayabilecek olduğunun bilincindedir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla öğrencilerini hedeflerine ve hayallerine ulaştırmayı kendisine hedef edinen kurumumuz, yoğunlaştırılmış ders programı, konu anlatımı, soru çözümü, deneme sınavları, etütler, ek dersler gibi her şekilde öğrencilerin donanımını artırarak başarılarına ortak olmayı hedeflemektedir.

 

 

 

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Eryaman Şube

Eryaman Şube

Eryaman Özel Anadolu Lisesi

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankaranın en iyi sayısal kursu

Alanında uzman olan Ankara’nın en iyi sayısal kursu uzman öğretmen kadrosu ile, gerçek sınav formatına uygun Türkiye`nin en çok tercih edilen yayın...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.