HEMEN BAŞVUR Ankara Butik Dershanesi-Eğitimde Motive | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Ankara Butik Dershanesi-Eğitimde Motive

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara Butik Dershanesi-Eğitimde Motive


Ankara Butik Dershanesi-Eğitimde Motive

Sansasyonel bir eğitim yılının ardından sınava az bir süre kaldı. Öğrencilerin daha dün gibi hatırladıkları 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk gününün ardından artık döneminin sonuna yaklaşıldı. Bu süreç içerisinde sınava hazırlanan öğrenciler için motive ve psikolojik destek hakkında birçok yazılar ve seminerler yazıldı. Ama artık sınava kısa bir süre kaldı. Bu süreç içerisinde öğrencinin motive ve psikolojik olarak nasıl destek olunması gerektiğinden bahsedelim. Sınav az bir süre kalması ile beraber öğrencide var olan sınav stresinin giderek daha çok arttığını görmekteyiz. Peki sınava kısa bir zaman kala öğrencinin motivesini en üst düzeye nasıl getirebiliriz ? Öncelikle öğrencilerin bu süreç içerisinde kendini derse vermelidir. Bu konuda ailelerine büyük görev düşmektedir. Öğrencinin motivasyonunu en üst düzeye çıkarmak ve sınav kaygısından etkilenmemeleri adına çocuklarına destek olmalıdır. Ders yoğunluluğu arasında onlara nefes almaları için fırsat yaratmaları gerekmektedir. Bunun yanında sınav kaygısı altında öğrencinin ezilmemesi için onların yanında maddi manevi yer aldıklarını hissettirmeleri gerekmektedir. Öğrencinin motivesinin en üst düzeyde yüklenen motive gelmesi ile beraber kalan kısa süreyi daha iyi değerlendirdiklerini görmekteyiz. Bu sebeple eğitimde özellikle sınav senesinde motive büyük önem taşımamaktadır.

Ankara Butik Dershanesi olarak eğitimde özellikle sınav senesinde olan öğrenciler için motivenin büyük bir önem taşıdığını farkındayız. Motive düzeyi en üst sırada olan öğrencilerin sınavlarda hakettikleri başarının üzerinde başarıyıda elde ettiklerini görüyoruz. Ankara Butik Dershanesi olarak liseye ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere sağladığımız avantajlardan daha sonrada eğitimde motive konusunda sunduğumuz ayrıcalıklardan bahsedelim. Ankara Butik Dershanesi olarak butik eğitim anlayışını benimsemekteyiz. Böylelikle sınıflarda az sayıda öğrenci yer almaktadır ve öğrenciler verdiğimiz kaliteli eğitim fırsatlarından rahat bir şekilde yararlanmaktadır. Verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında öğrencilerimize sağladığımız bir diğer avantaj ise yenilenen sınav sistemine uygun her hafta düzenli olarak uyguladığımız deneme sınavlarıdır. Bu sayede öğrencilerimiz hafta hafta kendini deneme ve eksiklerini tamamlama gibi fırsatlar yakalamaktadır. Ankara Butik Dershanesi olarak diğer avantajlarımız ise bireysel etüt kolaylıkları, zengin kaynaklar, yarıyıl kampları, matematik yaz kamplarıdır. Avantajlarımızla beraber her öğrencinin kendini sınava en iyi şekilde hazır hissetmeleri bizim için en temel etkenlerden biridir. Ankara Butik dershanesinin eğitimde özellikle öğrencinin sınav senesinde motive konusunda nasıl çalışmalar yaptığımızdan bahsedelim. Ankara Butik Dershanesi olarak öncelikle en büyük ayrıcalıklarımızdan bahsedecek olursak. Ankara Eğitim koçluğu desteği, psikolojik danışmanlık desteği ve aktif rehberlik kadrosudur. Bu ayrıcalıklarla beraber hem öğrencinin motivesini en üst sırada tutmaktayız hem de sınav kaygısı altında ezilip kalmalarını engellemekteyiz. Ankara Butik Dershanesi olarak uzman kişiler tarafından düzenlenen seanslarla beraber öğrencinin sınav konusunda bilinçlenmelerini ve motivelerinin artmasını sağlamaktayız. Bunun yanında liseye ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için düzenlediğimiz okul ziyaretleri ve tanıtım günleri ile beraber daha çok motive olmalarını büyük üniversite ve büyük liseleri eğitim ayrıcalıklarının farkında olarak sınavlara hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Ankara Butik dershanesine kayıt olarak hem eğitimde motiveyi en üst sıraya çıkarmak hem de kaliteli eğitim yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Etüt merkezli eğitim

Etüt merkezli eğitim

Eğitim sürecinde öğrencilere düşen görevlerin yanında eğitim öğretim merkezlerine de büyük görev düşmektedir. Bu görevlerden biride sağladıkları et...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Eğitime destek ankara dershanesi

Eğitime destek ankara dershanesi

Ankara butik dershanesi olarak sene içinde seviye tespit sınavlarını ve deneme sınavlarını sık aralıklar içerisinde yapmaktayız. Bu sayede öğrencil...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.